Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ short circuit mini dc ups ] bij elkaar passen 57 producten.
De Batterij Minigelijkstroom UPS van de modemrouter 12W POE LiFePO4
| Productnaam: | LiFePO4 Output van de Batterij de Minigelijkstroom UPS 100-240Vac Input 5V 9V 12V 15V 24V 48V voor m |
|---|---|
| Inputvoltage: | 100-240Vac |
| Overdrachttijd: | Mej. 0 |
van de het Lithiumbatterij van 12v 18w Minigelijkstroom UPS de Overbelastingsbescherming met POE USB
| Productnaam: | Mini Dc Ups 12v 18w met POE en USB |
|---|---|
| Inputvoltage: | 100-240Vac |
| Overdrachttijd: | Mej. 0 |
Lange Mini DC UPS 100V-240V ECO Mini Uninterruptible Power Source
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
Lange Mini DC UPS Economische 5Ah-100Ah Batterij 0℃~+40℃ Werktemperatuur
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Charging period: | 2~3Hours |
Stabiele prestaties Eco Mini Dc Ups 12v voor loodzuurbatterij
| Het laden periode: | 2~3Hours |
|---|---|
| Productnaam: | DC-UPS |
| Type batterij: | lead-acid batterij |
30W ECO Mini DC UPS Ononderbroken stroomvoorziening Overbelasting/kortsluiting/Overtemperatuur/Terugkeerpolariteitsbescherming 0C- 40C
| Uitgangsvermogen: | 30 W |
|---|---|
| Werktemperatuur: | 0℃~+40℃ |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
Lithiumbatterij Mini DC UPS 2-3 uur opladen Mini Uninterruptible Power Source
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
|---|---|
| Naam van het product: | DC-UPS |
| Batterijtype: | lithium |
De draagbare Minigelijkstroom UPS 60W 120W 12V 7/9AHAH AGM Batterij van ECO voor kabeltelevisie-Routerpoe Smartphone met de output van 6PCS 12vdc
| Plaats van Oorsprong:: | China |
|---|---|
| bescherming:: | kortsluiting |
| Uitgangsspanning: | 5V/9V/12V/15V/24V/48V |
12W-60W Mini DC UPS Bescherming tegen overbelasting/kortsluiting/te hoge temperatuur/omgekeerde polariteit
| Het laden periode: | 2~3Hours |
|---|---|
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
| Batterijtype: | lithium |
2-3 uur opladen Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power-apparatuur voor monitor en wifi
| Naam van het product: | DC-UPS |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Outputmacht: | 12W-60W |

