Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ short circuit mini dc ups ] bij elkaar passen 57 producten.
Lange Mini DC UPS 100V-240V Overbelasting/Kortsluiting/Te hoge Temperatuur/Omgekeerde Polariteit Economische Uninterruptible
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Charging period: | 2~3Hours |
Lange Cyclus Minigelijkstroom UPS Noodvoeding met LiFePO4-Batterij
| Inputvoltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB |
Lang Mini Economisch Uninterruptible de Machtsmateriaal van gelijkstroom UPS 100V-240V
| Het laden voltage: | 100v-240v |
|---|---|
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
Uninterruptible Bescherming van de Krachtcentrale Minigelijkstroom UPS Overbelasting
| Batterijcapaciteit: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
Minigelijkstroom UPS met 100V-240V-het Laden de Overbelasting/de Kortsluiting van de Voltagebescherming/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit Lange Lif
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
5Ah-100Ah de reserve Minigelijkstroom UPS Uninterruptible Krachtbron van ECO
| Batterijcapaciteit: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het laden periode: | 2~3Hours |
Economische Mini Uninterruptible de Machtsmodule 5Ah-100Ah 100V-240V van gelijkstroom UPS
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
18W draagbare Minigelijkstroom UPS met het Lithiumbatterij van 8000mah LifeP04
| Inputvoltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40dB |
100W 12000 de Batterij Minigelijkstroom UPS van MAh LiFePO4 met POE
| Productnaam: | 100-240Vac de Batterij UPS Minigelijkstroom UPS van gelijkstroom LiFePO4 met POE en USB 100W 12000 M |
|---|---|
| Inputvoltage: | 100-240vac |
| Overdrachttijd: | Mej. 0 |
Hoge het Lithiumbatterij van de Verenigbaarheids40db Minigelijkstroom UPS Hoge Capaciteit
| Naam: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Materiaal: | Kunststof/Metaal |
| Toepassingsgebied: | Monitor, router, modem, tijdregistreertoestel, zonnepaneel enz. |

