Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ short circuit mini dc ups ] bij elkaar passen 57 producten.
0 ℃ ~ + 40 ℃ Werktemperatuur Mini DC UPS 12W-60W uitgangsvermogen voor monitor en WiFi
| Outputmacht: | 12W-60W |
|---|---|
| Batterijtype: | lithium |
| Het laden periode: | 2~3Hours |
Mini DC UPS met lithiumbatterie voor router 18W 30W
| Overdrachtstijd: | Mej. 0 |
|---|---|
| Bescherming: | Overspanning, overbelasting. |
| Garantie: | 1 jaar |
Hoge Verenigbaarheid Minigelijkstroom UPS, gelijkstroom-de Batterij van het de Hoge Capaciteitslithium van Machtsups
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Materiaal: | Plastiek/metaal |
| Gebied van toepassing: | Monitor, router, modem, tijdregistreertoestel, zonnepaneel enz. |
ECO-het Lithiumbatterij van de Reeks Minigelijkstroom UPS 100-240Vac OverloadProtection Hoge Capaciteit
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Ingangsspanning: | 100-240 V WISSELSTROOM |
| Overdrachttijd: | Mej. 0 |
Economische Miniups Uninterruptible de Machtssteun van 100Ah met Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit Prote
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
| Batterijcapaciteit: | 5Ah-100Ah |
OEM van de de Outputsteun van de lithiumbatterij de Minigelijkstroom UPS 5V 9V 12V 15V 24V 48V Dienst
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
Hoog Verenigbaarheids Minigelijkstroom UPS 60W 120W 40dB Lawaai met de Batterij van 12V 7/9AHAH AGM
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
Economisch Minigelijkstroom de Noodvoedingapparaat van 5Ah 100Ah
| Het werk temperatuur: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Het laden voltage: | 100v-240v |
100-240Vac overbelastingsbescherming ECO POE 12W Minigelijkstroom UPS
| Productnaam: | ECO-van de de Beschermings Hoge Capaciteit van de Reeks Minigelijkstroom UPS 100-240Vac Overbelastin |
|---|---|
| Inputvoltage: | 100-240vac |
| Overdrachttijd: | Mej. 0 |
POE de Batterij gelijkstroom UPS van het Sensor12v 18W 8800mah Lithium
| Productnaam: | 100-240Vac gelijkstroom-Lithiumbatterij UPS Minigelijkstroom UPS 12V 18W met POE en USB |
|---|---|
| Inputvoltage: | 100-240vac |
| Overdrachttijd: | Mej. 0 |

