Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ short circuit mini dc ups ] bij elkaar passen 57 producten.
De multicapaciteitslithium van Technologie UPS van Outputg Batterij van het de Hoge online Draagbaar voor IP Camera
| Productnaam: | De mini van het de Hoge capaciteitslithium van gelijkstroom UPS Batterij UPS Draagbaar Online UPS vo |
|---|---|
| Fase: | enige fase |
| Inputvoltage: | 100-240vac |
Lithiumbatterie Eco Mini Ononderbroken stroomvoorziening Voor 40°C-omgevingen
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 12W-60W |
| Naam van het product: | DC-UPS |
100-240Vac van het de Hoge Capaciteitslithium van de inputups Reservevoeding de Batterij40db Lawaai
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |
Het Draagbare Lithium UPS van ECO POE gelijkstroom 12v 18w 6600mAh
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |
7AH/9AH/12AH/18AH Batterijcapaciteit Modulair type UPS 220V PWM UPS
| Batterijcapaciteit: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Overdrachttijd: | ≤10ms |
| Invoerfrequentie: | 50 Hz/60 Hz |
ECO Mini Uninterruptible Power Unit 100V-240V 2-3 uur opladen
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
ECO-van de de Overbelastingsbescherming van de Reeksnoodvoeding 100-240Vac de Goedkeuring van Ce
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | Mej. 0 |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |

