Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ short circuit mini dc ups ] bij elkaar passen 57 producten.
POE de Batterij gelijkstroom UPS 240Vac van het Sensor12v 18W 8800mah Lithium
| Productnaam: | Minigelijkstroom UPS, POE de Batterij gelijkstroom UPS van het Sensor12v 18W 8800mah Lithium |
|---|---|
| Inputvoltage: | 100-240vac |
| Overdrachttijd: | Mej. 0 |
12W-60W Economische Mini Utninterruptible Power Apparatuur Lithium Batterij DC UPS
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Outputmacht: | 12W-60W |
| Het laden periode: | 2~3Hours |
ECO Mini Uninterruptible Power Unit DC UPS met lithiumbatterij
| Naam van het product: | DC-UPS |
|---|---|
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
| Batterijtype: | lithium |
Li - Ion Battery 12v 30W 6600mAh Draagbare gelijkstroom UPS
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |
100-240Vac de ingevoerde Minioutput van gelijkstroom UPS 5V 9V 12V 15V 24V 48V voor kabeltelevisie-Router POE
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |
Minigelijkstroom UPS 100-240Vac de Input5v 9V 12V 15V 24V 48V Output van de overbelastingsbescherming
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |
Multioutput Minigelijkstroom UPS Batterij 5V 9V 12V Draagbaar Online UPS voor Ip Camera en Modem
| Type: | Online |
|---|---|
| Fase: | Enkele fase |
| Spanningsbereik: | 100-240Vac |
Mini het Lithiumli van Technologie UPS 15W 30W 60W van gelijkstroom G - ionenbatterij voor kabeltelevisie-Router VOIP POE
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
De economische Overbelasting/de Kortsluiting van 100V-240V Mini Uninterruptible Power Device 5Ah-100Ah/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
ECO Mini Uninterruptible Power Supply 2~3Uur Opladen 5Ah-100Ah Overbelasting/Kortsluiting/Te hoge temperatuur/Omgekeerde polariteit
| Charging Voltage: | 100V-240V |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |

