Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups backup power supply ] bij elkaar passen 216 producten.
Betrouwbare Pwm Up's voor energiebescherming met 50hz/60hz uitgang en ingang
| Inlaatspanning: | 220 V |
|---|---|
| type: | PWM-UPS |
| Uitgangsfrequentie: | 50Hz/60Hz |
Langdurige EV-lithiumbatterijpakket ontworpen om stabiele stroom te leveren tijdens langere oplaadcycli in elektrische voertuigen
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Lichte en krachtige 12V 100ah LiFePO4-batterij met een energie-dichtheid van 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
Home Back-up Power Energy Storage Lithiumbatterijsysteem met Smart BMS 48V 100Ah
| Garantieperiode: | 10 jaar |
|---|---|
| Uitgangsspanning van het pakket: | 24V/48V/51.2V |
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
Machtsbescherming Modulair Online UPS met Communicatie van SNMP van RS232 RS485 Interface
| Communicatie Interface: | RS232/RS485/SNMP |
|---|---|
| Capaciteit: | 20kVA-200kVA |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
Lang Mini Economisch Uninterruptible de Machtsmateriaal van gelijkstroom UPS 100V-240V
| Het laden voltage: | 100v-240v |
|---|---|
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
Zeer efficiënte ononderbroken stroombron met lage frequentie en lcd-scherm met zuivere sinusgolfuitgang
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Efficiency: | 1 |
Hoogfrequente 0ms overdrachtstijd Online UPS-voeding met overbelasting / kortsluiting / te hoge temperatuur / batterij bijna leeg
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
Langdurig en krachtig LFP-batterijpakket met 12V24V48V-pakket voor energieopslag thuis
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
|---|---|
| Afbeelding: | Optioneel ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Product Na Me: | 12V24V48V |
Hoge Verenigbaarheid Minigelijkstroom UPS, gelijkstroom-de Batterij van het de Hoge Capaciteitslithium van Machtsups
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Materiaal: | Plastiek/metaal |
| Gebied van toepassing: | Monitor, router, modem, tijdregistreertoestel, zonnepaneel enz. |

