Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups backup power supply ] bij elkaar passen 216 producten.
Van de de Sinusgolf van Technologie van lijn de Interactieve G Zuivere Voeding 1KVA 5KVA van UPS
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
|---|---|
| Merknaam | G-tech UPS |
De Voeding Reserveeenheid 50Hz 60Hz van de overdrachttijd 10ms PWM UPS 220V
| Outputfrequentie: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Type: | PWM-UPS |
| Inputfrequentie: | 50Hz/60Hz |
Systeem van de hoge Frequentie1kva 10kVA het Reservemacht met LCD Vertoning
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Overdrachttijd: | 0ms |
| Vertoning: | LCD |
Economisch Minigelijkstroom de Noodvoedingapparaat van 5Ah 100Ah
| Het werk temperatuur: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Het laden voltage: | 100v-240v |
Home Back-up Power Energy Storage Lithiumbatterijsysteem met Smart BMS 48V 100Ah
| Garantieperiode: | 10 jaar |
|---|---|
| Uitgangsspanning van het pakket: | 24V/48V/51.2V |
| Gebruik het leven: | > 10 jaar |
30W ECO Mini DC UPS Ononderbroken stroomvoorziening Overbelasting/kortsluiting/Overtemperatuur/Terugkeerpolariteitsbescherming 0C- 40C
| Uitgangsvermogen: | 30 W |
|---|---|
| Werktemperatuur: | 0℃~+40℃ |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
Cpu controleerde Reserve de Machtsomschakelaar van PWM UPS 1KVA voor PC-Router en POS Machines
| Fase: | Drie Fasen |
|---|---|
| Bescherming: | Overspanning |
| Toepassing: | Netwerken |
Zeer efficiënte 95,5% LCD 0ms ononderbroken stroomvoorziening
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Overdrachttijd: | 0ms |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
Laagfrequente online ononderbroken stroomvoorziening RS232/USB/SNMP-communicatie
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Efficiency: | 1 |
2000W draagbare voedingsbron LiFePO4 batterijpakket voor grootschalige buitenactiviteiten
| Verpakking Details: | houten kast |
|---|---|
| Levertijd: | ongeveer 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |

