Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups backup power supply ] bij elkaar passen 216 producten.
Mini het Lithiumli van Technologie UPS 15W 30W 60W van gelijkstroom G - ionenbatterij voor kabeltelevisie-Router VOIP POE
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
Multioutput Minigelijkstroom UPS Batterij 5V 9V 12V Draagbaar Online UPS voor Ip Camera en Modem
| Type: | Online |
|---|---|
| Fase: | Enkele fase |
| Spanningsbereik: | 100-240Vac |
De multicapaciteitslithium van Technologie UPS van Outputg Batterij van het de Hoge online Draagbaar voor IP Camera
| Productnaam: | De mini van het de Hoge capaciteitslithium van gelijkstroom UPS Batterij UPS Draagbaar Online UPS vo |
|---|---|
| Fase: | enige fase |
| Inputvoltage: | 100-240vac |
20KVA online UPS-Systeem, de Reservevoeding van UPS met leiden/LCD Vertoning
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| kleur: | Black |
| Zet manier op: | Torentype |
10ms de Eenheidsvoeding 60W 120W van de overdrachttijd UPS met de Batterij van 12V 7/9AHAH AGM
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
1000va 600w Off-line Reserveups, Gewijzigde Sinusgolf Miniups voor Laptop
| reservetijd: | 20 minuten voor computer |
|---|---|
| Garantie:: | 2 jaar |
| Kleur:: | Black |
De gewijzigde Omschakelaar van Technologie UPS van G van de Sinusgolf voor de Vertoning van Auto LCD/LED
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Uitgang:: | AC 220V |
| Weergave: | LCD/LED facultatief |
500VA~3KVA de Golf van de lijn het Interactieve UPS Gewijzigde Sinus Automatische Belasten met metaal plastic geval, 110V/120V 220V/230V/240V
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Type: | Line Interactive UPS |
| Fase: | Enkele Fase |
LCD van de de Hoge Frequentie Online 1KVA Enige Fase van Technologie UPS van Vertoningsg het Overvoltagebescherming
| productnaam: | 10kva online verhoogt de prijzen |
|---|---|
| Type: | Online |
| Gewicht: | op maat gemaakt |
De online g-Hoge Frequentie 1KVA In drie stadia 2KVA 3KVA 40Hz-70Hz van Technologie UPS voor Bureau
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
|---|---|
| Certificering: | CE/ROSH |
| Fase: | In drie stadia |

