Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups backup power supply ] bij elkaar passen 216 producten.
Lijninteractieve UPS Lijninteractieve ononderbroken stroomvoorzieningssystemen ter bescherming van apparaten tegen stroomonderbrekingen
| Levertijd: | 30 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |
100-240Vac van het de Hoge Capaciteitslithium van de inputups Reservevoeding de Batterij40db Lawaai
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |
1 PC 12V UPS Off-line Reserveups voor de Steun van de Huismacht
| De Vorm van de outputgolf: | PWM |
|---|---|
| Merknaam:: | G-technologie |
| Vertoning:: | LED/LCD facultatief |
2KVA de reservevoeding, het Type van het Huisups Toren van de Sinusgolf zet op
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
Enige Fase 220V 100W PWM UPS
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Bescherming: | Overvoltage |
| Toepassing: | computer |
Robuuste mini DC UPS lange duurzame batterij back-up die stabiele stroom levert voor medische apparatuur en instrumenten
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
1000VA Uninterruptible g-Technologie UPS de Reservetijd van de 2 Urenbatterij
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
|---|---|
| LEIDENE indicatoren: | Ja |
| Productnaam: | G van Technologie UPS |
Onderhoudsvrij LiFePO4-batterijpakket met lange cyclus, ontworpen voor elektrische voertuigen en hernieuwbare energiesystemen met back-upvermogen
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Systeem van de de Krachtbron50hz 60Hz Noodsituatie van PWM het Ononderbroken
| Outputfrequentie: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Inputfrequentie: | 50Hz/60Hz |
| Inputvoltage: | 220V |
Hoog Verenigbaarheids Minigelijkstroom UPS 60W 120W 40dB Lawaai met de Batterij van 12V 7/9AHAH AGM
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |

