Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups backup power supply ] bij elkaar passen 216 producten.
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Productnaam: | Hoogfrequente online UPS Uninterruptible Power Supply met lithiumbatterijoplossing |
|---|---|
| Golfvorm: | Pure sinusgolf |
| Sollicitatie: | IT-apparatuur, servers, routers en netwerksystemen, medische apparatuur, enz. |
Lange Cyclus Minigelijkstroom UPS Noodvoeding met LiFePO4-Batterij
| Inputvoltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB |
Lithiumbatterie Eco Mini Ononderbroken stroomvoorziening Voor 40°C-omgevingen
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 12W-60W |
| Naam van het product: | DC-UPS |
Van de golfups van de machts Reserve zuiver sinus Torentype met ABS/Metal-materiaal voor POS machine
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overvoltage |
De reserve van het het Paklithium van de Voedinglifepo4 Batterij Cel van het het Ijzerfosfaat
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
Laag golfgeluid DC DC stroomvoorziening Precisie Spanningsbron Verbetering van de signaalintegriteit in gevoelige elektronische schakelingen
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Compacte AC DC-voeding die een constante uitgangsstroom levert, perfect voor het opladen van batterijen en stroomback-upsystemen
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Industriële UPS-voeding die stabiele stroom levert en automatische zelftests uitvoert voor de werking van industriële apparatuur
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Duurzame Mini DC UPS Ononderbroken Voeding Biedt Stabiele Spanningsondersteuning voor Telecom- en Beveiligingsapparaten
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Energie DC UPS-voeding met compact ontwerp en meerdere uitgangsspanningen die voldoen aan de eisen van transportsystemen
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |

