Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups system 7ah lead acid battery ] bij elkaar passen 39 producten.
Good performance 12v non-spillable lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | 2,05 Kg |
niet spillable lood zure batterij voor UPS, Telecommunicatie, alarmsysteem en zonnestelsel
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Verzegeld type: | Verzegeld |
Good performance 12v lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capaciteit: | 7ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | 2,05 Kg |
2.05 Kg 12 volt rechargeable valve regulated lead acid battery for solar system system
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
regelde de navulbare klep van 12v 9ah lood zure batterij voor UPS-Systeem
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | ong. 2.5kg |
12v rechargeable sealed lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
ABS 12v 7ah Klep regelde Verzegelde Lood Zure Batterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
Het dubbele Verzegelen 12v VRLA regelde Lood Zure Batterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
2 Agm van de het Lood Zure 2v 300ah 400ah Omschakelaar van de volt Diepe Cyclus met Koperterminal
| Toepassing: | UPS, het systeem van de Wind zonne-energie, Telecommunicatie-uitrusting |
|---|---|
| Onderhoudstype: | vrij |
| Kleur: | Zwarte of douane |
2.05kg weight 12v vrla sealed sulfuric acid battery for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |

