Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups system 7ah lead acid battery ] bij elkaar passen 39 producten.
UPS-de Batterijcapaciteit van de Systeem Reservevoeding 7AH 9AH 12AH 18AH
| Batterijcapaciteit: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Type: | PWM-UPS |
| Inputvoltage: | 220V |
2.05kg weight sealed sulfuric acid battery 12v 7Ah for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Capaciteit: | 7ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
Diepe het GELbatterij van het Cycluszonnepaneel, 65-200Ah-Machtsaccu voor Zonnestelsel
| Toepassing: | UPS, het systeem van de Wind zonne-energie, Telecommunicatie-uitrusting |
|---|---|
| Onderhoudstype: | vrij |
| Kleur: | Zwarte of douane |
Het GELbatterij van AGM van het aandeel12v200ah Onderhoud Vrije
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| spanning: | 12V |
| Toepassing: | UPS, het systeem van de Wind zonne-energie, Telecommunicatie-uitrusting |
12v-batterij van het lood de zure gel voor UPS, Telecommunicatie, zonnestelsel, alarmsysteem
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
POS Golf UPS van de Machine1500va USB RJ45 de RJ11 Gewijzigde Sinus
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Type: | Lijn Interactief UPS |
| Fase: | enige fase |
High Performance Line Interactieve Sinus Wave Ups 600va / 800va / 1200va
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Waterdicht: | GSM |
Hoogste Contactdozen800va 1000VA 1500VA USB Lijn Interactief UPS
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Type: | Lijn Interactief UPS |
| Fase: | enige fase |
de Online Interactieve UPS Voeding 45-65Hz van 1.5KVA 24VDC voor Computernetwerk
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
|---|---|
| Bescherming: | Kortsluiting, batterijoverbelasting, overdischarge, overbelasting |
| Gewicht: | 4.8-17.3kg |
LCD LEIDENE Lijn Interactief UPS 1000va 2 de Overdrachttijd 93% AC Effciency van ~ 6ms
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
|---|---|
| Bescherming: | Kortsluiting, batterijoverbelasting, overdischarge, overbelasting |
| Overdrachttijd: | 2 6 (typisch) Mej. ~, Mej. 10 (max.) |

