Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups system 7ah lead acid battery ] bij elkaar passen 39 producten.
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Batterijcapaciteit 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Frequentie: | 50/60Hz |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Machtscapaciteit: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
7AH/9AH/12AH/18AH Batterijcapaciteit Modulair type UPS 220V PWM UPS
| Batterijcapaciteit: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Overdrachttijd: | ≤10ms |
| Invoerfrequentie: | 50 Hz/60 Hz |
Betrouwbare Pwm Up's voor energiebescherming met 50hz/60hz uitgang en ingang
| Inlaatspanning: | 220 V |
|---|---|
| type: | PWM-UPS |
| Uitgangsfrequentie: | 50Hz/60Hz |
2KVA de Batterijsteun van de sinusgolf UPS met de Bescherming van de Overbelastingskortsluiting
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
1KVA-5KVA de zuivere Rang van de Lijn Interactieve UPS van de Sinusgolf zet Installatie op
| Productnaam: | Lijn Interactief UPS |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Materiaal: | Geestelijk |
2 de cpu Gecontroleerde van de de Sinusgolf van 1KVA Zuivere Bescherming van het het Huisups Overvoltage
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
2KVA de zuivere Lijn Interactief UPS van de Sinusgolf
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overvoltage |
Van de de Sinusgolf van USB RS232 RJ45 de Zuivere Voeding 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Machtscapaciteit: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
| Frequentie: | 50/60hz |
Transfertijd ≤ 10 ms Pure sinusgolfinverter met overtemperatuurbescherming
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 7Ah/9Ah/12Ah/14Ah/18Ah/24Ah/36Ah/48Ah |
| Overdrachttijd: | ≤10ms |

