Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups system 7ah lead acid battery ] bij elkaar passen 39 producten.
Eindf1 Verzegelde Lood Zure Batterij 12v 7ah voor UPS-Systeem
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2.1Kg |
2.05 Kg 12V 7Ah lead acid battery for ups backup power application
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
Stabiele prestaties Eco Mini Dc Ups 12v voor loodzuurbatterij
| Het laden periode: | 2~3Hours |
|---|---|
| Productnaam: | DC-UPS |
| Type batterij: | lead-acid batterij |
2.05 Kg 12V 7Ah Sealed type lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capaciteit: | 7ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | 2,05 Kg |
Hoogwaardige verzegelde loodzuur-diepe cyclusbatterij voor UPS-systeem
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
| Voltage per Eenheid: | 12 |
12V 7Ah VRLA gereguleerde loodzuurbatterij oplaadbare verzegelde loodzuurbatterij
| Cyclusduur: | 500 tot 1000 |
|---|---|
| Capaciteit: | 7Ah |
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
Niet regelde Spillable UPS 12v VRLA Lood Zure Batterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
de klep regelde verzegelde lood zure batterijen 12v 7ah voor Telecommunicatie, zonnestelsel, alarmsysteem
| Capaciteit: | 7ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Verzegeld type: | Verzegeld |
de klep regelde verzegelde lood zure batterij 12v 7ah voor Telecommunicatie, zonnestelsel, alarmsysteem
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |

