Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups system backup power supply ] bij elkaar passen 149 producten.
220v lcd-scherm laagfrequente online ups met zuivere sinusgolf-uitgang
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220 V |
| Efficiëntie: | 0.9 |
Machtsbescherming Modulair Online UPS met Communicatie van SNMP van RS232 RS485 Interface
| Communicatie Interface: | RS232/RS485/SNMP |
|---|---|
| Capaciteit: | 20kVA-200kVA |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
Lang Mini Economisch Uninterruptible de Machtsmateriaal van gelijkstroom UPS 100V-240V
| Het laden voltage: | 100v-240v |
|---|---|
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
20kVA-200kVA modulaire online UPS tot 8 eenheden parallel vermogen
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
|---|---|
| Efficiency: | 99.5% |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
Stabiele prestaties Eco Mini Dc Ups 12v voor loodzuurbatterij
| Het laden periode: | 2~3Hours |
|---|---|
| Productnaam: | DC-UPS |
| Type batterij: | lead-acid batterij |
12V 9AH VRLA-batterij Hoogwaardige betrouwbare langdurige batterij voor lijninteractieve UPS
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Gebruik: | UPS, Telecom, zonne-energie |
| Verzegeld type: | Verzegeld |
≥ 95,5% Efficiëntie Lcd-display Hoogfrequentie Online-Ups 6kva / 10kva
| capaciteit van de batterij: | 10-100AH |
|---|---|
| Batterijspanning: | 48V/96V/192V/384V |
| Communicatie-interface: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
Rack Mount Type High Frequency Ups 1kva 2kva 3kva Voor IT Netwerkapparatuur
| Capaciteit: | 10 KVA-200 KVA |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Afbeelding: | LCD |
6kw de zonneOmschakelaar van de Krachtcentralemacht met LiFePO4-Batterij
| Productnaam: | Zonnekrachtcentrale, Zonnemachtsomschakelaar met LiFePO4-Batterij |
|---|---|
| Toepassing: | Huistoestellen, energieopslag, zonnemachtssysteem |
| Geschatte Macht: | 4kw/6kw |
Golf PWM UPS 600VA~5000VA van de lijn de Interactieve Gesimuleerde Sinus voor Huis/bureau/databasetoestel
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 20~30 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |

