Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups system backup power supply ] bij elkaar passen 149 producten.
De draagbare Minigelijkstroom UPS 60W 120W 12V 7/9AHAH AGM Batterij van ECO voor kabeltelevisie-Routerpoe Smartphone met de output van 6PCS 12vdc
| Plaats van Oorsprong:: | China |
|---|---|
| bescherming:: | kortsluiting |
| Uitgangsspanning: | 5V/9V/12V/15V/24V/48V |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik het leven: | > 10 jaar |
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
Diepe cyclus 24V 100Ah Lithiumbatterij voor energie back-up en energieopslag
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Lithiumbatterij met een grote capaciteit van 12 V 300 Ah voor zonne-energie en back-up
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 5 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
5kwh Lifepo4 batterijpakket voor zonne-energieopslag
| Toepassing: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Levenscyclus: | 5000 keer |
G-Tech VMH-3024-omvormer compatibel met meerdere batterijmerken voor flexibel energiebeheer
| Type: | DC/AC-omvormers |
|---|---|
| Nominaal uitgangsvermogen: | 3kVA/3kW |
| Piekvermogen: | 6000VA |
100h 12v Lithium Iron Phosphate Battery Met Bluetooth
| Type batterij: | LiFePO4 |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Laadtemperatuurbereik: | 0-45°C |
12.8v 200ah Eco-vriendelijk Lifepo4 batterijpakket Vervanging van loodzuurbatterij
| Type batterij: | LiFePO4 |
|---|---|
| Capaciteit: | 200Ah |
| Laadtemperatuurbereik: | 0-60°C |
12V LiFePO4-batterij voor vervanging van VRLA-batterij 50Ah, 100Ah, 150Ah, 200Ah met blauwe tand
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Certificeringen: | Ce, RoHS, UL, UN38.3 |
Het lange Lithium Ion Phosphate Battery 100A Max Charge Current van het Cyclusleven
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Maximum lossingsstroom: | 100A |

