Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups system backup power supply ] bij elkaar passen 149 producten.
1KVA snak de Reserveoutput UPS van de Sinusgolf naar Huishoudenpc/Kantoorbenodigdheden
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
3KVA de zuivere van de Lijn Interactieve UPS van de Sinusgolf Bescherming van het de Machts Reserveovervoltage Lange
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
Langdurige G-Tech PPS-serie Draagbare voedingsbron met LiFePO4-batterijpakket Levensduur 2000 Gewicht 12 kg Milieuvriendelijk
| Type: | LiFePO4-batterijpakket |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Cyclusduur: | >2000 |
AGM-Gecontroleerde Batterijen500-1500va UPS Macht Reservepwm cpu
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Productnaam: | UPS-machtssteun voor huis, de Lijn Interactief UPS, UPS-voeding van 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA |
| Fase: | Enige Fase |
Economische Miniups Uninterruptible de Machtssteun van 100Ah met Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit Prote
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
| Batterijcapaciteit: | 5Ah-100Ah |
Betrouwbare Pwm Up's voor energiebescherming met 50hz/60hz uitgang en ingang
| Inlaatspanning: | 220 V |
|---|---|
| type: | PWM-UPS |
| Uitgangsfrequentie: | 50Hz/60Hz |
1.5KVA de zuivere Toren van de Lijn Interactieve UPS van de Sinusgolf/Weelderig Monteerbaar Type
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactieve Up voor PC / ATM / Bank Terminal
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
Zonne-energie opslagsysteem 48V 100Ah LiFePO4 batterij Telecom basisstation back-up
| Toepassing: | Zonne-energie, Telecommunicatie, Golfkarretjes enz |
|---|---|
| Capaciteit: | 4800Wh |
| Factuurprijs: | 1C |
1KVA~5KVA het volledige Torentype van de Sinusgolf UPS zet Manier op verbindt aan Externe Batterij
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |

