Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups system backup power supply ] bij elkaar passen 149 producten.
2kva de Kortsluitingbescherming van lijn Interactieve UPS 500VA 650VA 850VA 1000VA voor PC
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
300W lijn Interactieve PWM UPS voor Off-line UPS-Systeem
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
Hoogfrequente online UPS Ononderbroken stroomvoorziening 2KVA 2KW met laagspanningsbescherming
| Naam van het product: | Hoogfrequente online UPS Ononderbroken stroomvoorziening 2KVA 2KW met laagspanningsbescherming |
|---|---|
| Golfvorm: | Pure sinusgolf |
| Toepassing: | IT-apparatuur, servers, routers en netwerksystemen, medische apparatuur, enz. |
1000VA Uninterruptible g-Technologie UPS de Reservetijd van de 2 Urenbatterij
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
|---|---|
| LEIDENE indicatoren: | Ja |
| Productnaam: | G van Technologie UPS |
Economische Mini Uninterruptible de Machtsmodule 5Ah-100Ah 100V-240V van gelijkstroom UPS
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
Systeem van de de Krachtbron50hz 60Hz Noodsituatie van PWM het Ononderbroken
| Outputfrequentie: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Inputfrequentie: | 50Hz/60Hz |
| Inputvoltage: | 220V |
5KVA online Sinusgolf UPS, Lange Reserve Zuivere Sinusgolf Online UPS
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
2KVA de Batterijsteun van de sinusgolf UPS met de Bescherming van de Overbelastingskortsluiting
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
Torentype de Voeding van de Sinusgolf, Lijn Interactief UPS met Avr voor Computer
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
10ms de Eenheidsvoeding 60W 120W van de overdrachttijd UPS met de Batterij van 12V 7/9AHAH AGM
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |

