Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups system backup power supply ] bij elkaar passen 149 producten.
Lijn Interactieve Off-line 500VA 300W PWM UPS voor de Steun van de Huismacht
| Uitgang golfvorm: | PWM |
|---|---|
| Merknaam: | G-Tech |
| Vertoning: | LED/LCD facultatief |
Home Back-up Power Energy Storage Lithiumbatterijsysteem met Smart BMS 48V 100Ah
| Garantieperiode: | 10 jaar |
|---|---|
| Uitgangsspanning van het pakket: | 24V/48V/51.2V |
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
Rektype Veilige Macht van Hoge Frequentie de Online UPS 10KVA met PF 1,0
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Efficiency: | ≥95.5% |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
Hoogfrequente 0ms overdrachtstijd Online UPS-voeding met overbelasting / kortsluiting / te hoge temperatuur / batterij bijna leeg
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
Regelde de Zure Batterij van het Vrlalood, Klep Verzegelde Lood Zure Batterij voor UPS-Systemen
| spanning: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Naam van het product: | Het verzegelde Type van de Cyclusbatterij van de lood zure batterij Diepe voor Zonnemachtssystemen, |
| Verzegeld Type: | verzegeld |
Hoge Frequentie6kva-10kva LCD/LED Online Batterij Reserve220v
| Machtscapaciteit: | 6kVA-20kVA |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Overdrachttijd: | 0ms |
ECO Mini Uninterruptible Power-systeem 100V-240V 5Ah-100Ah
| Batterijcapaciteit: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
Office Power Backup Line-Interactieve UPS 2000VA 1200W met overtemperatuurbescherming en 220V Input Voltage
| Vertoning: | LED/LCD |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Lawaai: | minder dan 40dB |
Modulair Systeem 3 Fase 20kva van UPS van het 19 Duimrek aan de Hoge Frequentie van 150kva
| Toepassing: | Financiën, telecommunicatie, onderwijs, de ziekenhuizen, transportation&other netwerkapparaten, data |
|---|---|
| Eigenschappen: | 19 het“ rek zette modulair UPS op |
| Productnaam: | 3 van het Systeemups van faseups Modulair UPS de Machtssysteem 20KVA-150KVA |

