Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups system backup power supply ] bij elkaar passen 149 producten.
220V UPS-de Frequentie 50Hz 60Hz van de Noodvoedinginput
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 7-25workdays |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
2KVA de reservevoeding, het Type van het Huisups Toren van de Sinusgolf zet op
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
De reserve van het het Paklithium van de Voedinglifepo4 Batterij Cel van het het Ijzerfosfaat
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
Hoog Verenigbaarheids Minigelijkstroom UPS 60W 120W 40dB Lawaai met de Batterij van 12V 7/9AHAH AGM
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
Economisch Minigelijkstroom de Noodvoedingapparaat van 5Ah 100Ah
| Het werk temperatuur: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Het laden voltage: | 100v-240v |
30W ECO Mini DC UPS Ononderbroken stroomvoorziening Overbelasting/kortsluiting/Overtemperatuur/Terugkeerpolariteitsbescherming 0C- 40C
| Uitgangsvermogen: | 30 W |
|---|---|
| Werktemperatuur: | 0℃~+40℃ |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
Laagfrequente online ononderbroken stroomvoorziening RS232/USB/SNMP-communicatie
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Efficiency: | 1 |
De online g-Hoge Frequentie 1KVA In drie stadia 2KVA 3KVA 40Hz-70Hz van Technologie UPS voor Bureau
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
|---|---|
| Certificering: | CE/ROSH |
| Fase: | In drie stadia |
Systeem van de hoge Frequentie1kva 10kVA het Reservemacht met LCD Vertoning
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Overdrachttijd: | 0ms |
| Vertoning: | LCD |
100-240Vac van het de Hoge Capaciteitslithium van de inputups Reservevoeding de Batterij40db Lawaai
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |

