Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups system backup power supply ] bij elkaar passen 149 producten.
UPS-de Batterijcapaciteit van de Systeem Reservevoeding 7AH 9AH 12AH 18AH
| Batterijcapaciteit: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Type: | PWM-UPS |
| Inputvoltage: | 220V |
Enige Fase500va 300W UPS Reservevoeding voor Huis
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
10KVA Reserve Zuivere de Sinusgolf van de de Voeding Enige Fase van UPS zonder Batterij
| productnaam: | 10kva online verhoogt de prijzen |
|---|---|
| Type: | Online |
| Gewicht: | op maat gemaakt |
De Voeding Reserveeenheid 50Hz 60Hz van de overdrachttijd 10ms PWM UPS 220V
| Outputfrequentie: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Type: | PWM-UPS |
| Inputfrequentie: | 50Hz/60Hz |
Lange Cyclus Minigelijkstroom UPS Noodvoeding met LiFePO4-Batterij
| Inputvoltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB |
600va batterij Reservevoeding voor de Certificatie van Ce ROHS van het Huisgebruik
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer: | V-650 |
| Bescherming: | Overspanning |
20KVA online UPS-Systeem, de Reservevoeding van UPS met leiden/LCD Vertoning
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| kleur: | Black |
| Zet manier op: | Torentype |
Metaal/de Gecontroleerde Voeding 300VA 650VA 800VA cpu van de Plastic Gevalups Eenheid
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Sollicitatie:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Weergave: | Leiden of LCD voor facultatief |
Van de de Overbelastingskortsluiting van het lijn de Interactieve Gelijkstroom UPS Systeem Bescherming 300VA 650VA 800VA
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
De zuivere Hoge Frequentie Online UPS van de Sinusgolf 15KVA met 0,9 Machtsfactor
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Kleur: | ZWART |
| Zet Manier op: | Torentype |

