Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups system backup power supply ] bij elkaar passen 149 producten.
ABS/Metaal de Zuivere Lijn Interactief UPS van de Sinusgolf met Overvoltagebescherming
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
Van de de Reeks de Ware Sinus van SL Golf UPS, Zuivere Sinusgolf UPS voor POS Machine/Computer
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
Torentype de Zuivere Lijn Interactief UPS van de Sinusgolf met ABS/Metaalmateriaal
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
0,7 de Sinusgolf UPS, 1KVA~5KVA-Type van de Machtsfactor van Lijn het Interactieve UPS Toren
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
Lichte en krachtige 12V 100ah LiFePO4-batterij met een energie-dichtheid van 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
De Overdrachttijd van hoge Frequentie Online UPS 20kVA-80kVA 0ms
| De factor van de outputmacht: | 0,9 |
|---|---|
| Outputvoltage: | 220V |
| Productnaam: | Hoge Frequentie Online UPS |
220V Online UPS-Kortsluiting met lage frekwentie over Temperatuurbescherming
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Vertoning: | LCD |
Lage frequentie 220V LCD Online UPS Zuivere sinusgolf
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 1 |
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
1-10kva High Frequency Online Ups Efficiënte energiebescherming
| Overdrachttijd: | 0ms |
|---|---|
| Machtscapaciteit: | 1-10KVA |
| Efficiëntie: | 95% |
Gp33 3 fase lage frequentie ups industriële 10-200kva met Rs232 communicatie interface
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Afbeelding: | LCD |
| Communicatie-interface: | RS232/USB/SNMP |

