Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ efficiency high frequency ups ] bij elkaar passen 139 producten.
Lijn Interactieve Off-line 500VA 300W PWM UPS voor de Steun van de Huismacht
| Uitgang golfvorm: | PWM |
|---|---|
| Merknaam: | G-Tech |
| Vertoning: | LED/LCD facultatief |
Modulaire ononderbroken stroomvoorziening tot 8 eenheden met bescherming tegen overbelasting/kortsluiting/oververhitting en 95% efficiëntie
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
| Efficiency: | 95% |
Laagfrequente 220V LCD online ononderbroken voedingseenheid met hoog rendement
| Efficiency: | 0,9 |
|---|---|
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Vertoning: | LCD |
Van de de Sinusgolf van USB RS232 RJ45 de Zuivere Voeding 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Machtscapaciteit: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
| Frequentie: | 50/60hz |
2400W PV-ingang balkon energieopslagsysteem
| Garantie: | 5 jaar |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Afstandsbediening: | Steun |
AVR Verminderde de Regelgevers50hz 60Hz Frequentie van het Instructie Vastgestelde Autovoltage
| Type: | Automatische Voltageregelgever |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Voltage/onder Voltage |
| Macht: | 2KVA-3000KVA |
De gewijzigde van de de Automacht van de Sinusgolf van de Omschakelaarsp.iv Omzetting van het de Reekshoge rendement
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Output: | AC 220V |
ECO Mini Uninterruptible Power-systeem 100V-240V 5Ah-100Ah
| Batterijcapaciteit: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
LCD van het LEIDENE de regelgever Vertoningsavr voltage met Verwant Humidity≤95%
| Vertoning: | LCD/LED |
|---|---|
| Macht: | 2KVA-3000KVA |
| Inputvoltage: | 380V-480V |
Gewijzigde Zonne Opgezette de Omschakelaarsmuur van de Sinusgolf 300W 1KW 5KW
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| output: | AC 220V |

