Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ efficiency high frequency ups ] bij elkaar passen 139 producten.
Ononderbroken Voeding met lage frekwentie 220V met Zuivere Sinusgolf
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Vertoning: | LCD |
Zeer efficiënte 95,5% LCD 0ms ononderbroken stroomvoorziening
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Overdrachttijd: | 0ms |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
Lage frequentie 220V LCD Online UPS Zuivere sinusgolf
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 1 |
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
Laagfrequente online UPS met bescherming tegen overbelasting/kortsluiting/overtemperatuur RS232/USB/SNMP-communicatie-interface
| Efficiency: | 1 |
|---|---|
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Vertoning: | LCD |
Van de Vertonings de Online UPS van Ce ROHS LCD Output Met lage frekwentie van de de Sinusgolf Zuivere
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Efficiency: | 1 |
220 V zuivere sinus lage frequentie online UPS met RS232/USB/SNMP-communicatie-interface
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 0,9 |
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
Modulaire Online UPS de Overbelastingskortsluiting van Ce ROHS over Temperatuurbescherming
| Productnaam: | Modulair Online UPS |
|---|---|
| Parallel Vermogen: | tot 8 eenheden |
| Communicatie Interface: | RS232/RS485/SNMP |
MQ M. SERIES Modulair Online UPS 40kva In drie stadia voor telecommunicatie
| Toepassing: | Financiën, telecommunicatie, onderwijs, de ziekenhuizen, transportation&other netwerkapparaten, data |
|---|---|
| eigenschappen: | 19 het“ rek zette modulair UPS op |
| Fase: | In drie stadia in Geleidelijke afschaffing Drie |
Het 19 Duimrek zette Modulair Online UPS 40kva In drie stadia voor Telecommunicatie op
| Toepassing: | telecommunicatie, onderwijs, de ziekenhuizen |
|---|---|
| Eigenschappen: | 19 het“ rek zette modulair UPS op |
| Fase: | In drie stadia in Geleidelijke afschaffing Drie |
van de de Krachtbronoverdracht van 220V PWM UPS de Ononderbroken Tijd minder dan 10ms
| Batterijcapaciteit: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Outputfrequentie: | 50Hz/60Hz |
| Inputvoltage: | 220V |

