Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ efficiency high frequency ups ] bij elkaar passen 139 producten.
Metaal/de Golflijn Interactief UPS 1KVA 2KVA 3KVA 5KVA van de Plastic Geval Zuivere Sinus
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
Office Power Backup Line-Interactieve UPS 2000VA 1200W met overtemperatuurbescherming en 220V Input Voltage
| Vertoning: | LED/LCD |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Lawaai: | minder dan 40dB |
Stabiele prestaties Eco Mini Dc Ups 12v voor loodzuurbatterij
| Het laden periode: | 2~3Hours |
|---|---|
| Productnaam: | DC-UPS |
| Type batterij: | lead-acid batterij |
True Double Version 3 Fase 20Kw 30Kw 60Kw G Tech UPS voor computerruimte en gegevensopslag
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Lijn-interactief UPS 400-2000va (Plastiek) (Geestelijke) 3000va voor de steun van de bureaumacht
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 20~30 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
1KVA/2KVA/3KVA Online UPS met Lithiumbattery True Double Version Standaard 2U Rack Type
| Nominale spanning: | 220/230/240VAC |
|---|---|
| Batterij: | LiFePO4 |
| Invoer van de generator: | Ondersteuning |
True Double Version Rack Type 6KVA/10KVA Online UPS met lithiumbatterie
| Verpakking Details: | Standaard exportpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
High Performance Line Interactieve Sinus Wave Ups 600va / 800va / 1200va
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Waterdicht: | GSM |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Batterijcapaciteit 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Frequentie: | 50/60Hz |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Machtscapaciteit: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |

