Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ efficiency high frequency ups ] bij elkaar passen 139 producten.
van de de Sinusgolf MPPT van 500W 6KW de Zuivere van de de Ladersmacht Omschakelaar
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| output: | AC 220V |
MPPT-de Golfomschakelaar van de Laders5kw Zuivere Sinus voor Zonnehuisgebruik
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| output: | 220V/230V/240VAC |
| Kleur: | Aangepast |
omschakelaar van de de Sinusgolf van 1000W 2KW 3KW 6KW de Zuivere, Huisgebruik, met het Zonnecontrolemechanisme van MPPT, PWM, maximum lader huidige 60A, LCD
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| tonen: | LCD |
5 de Reeks van Kva AVR, de Stabilisator van de Voltageregelgever voor Ijskast en Diepvriezer
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer: | Avr-a |
| Fase: | Enkele Fase |
LEIDEN Relaistype AVR Reeks Elektrische Stabilisator voor Huis met over & Laag Voltagebescherming
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer: | Avr-a |
| Fase: | Enkele Fase |
Van MPS 2000W van het Netsysteem 230Vac de Zuivere Omschakelaar van de Sinusgolf
| Productnaam: | 230Vac MPS de golfomschakelaar van de REEKS2000w Zuivere sinus, Zonnemachtsomschakelaar, omschakelaa |
|---|---|
| Efficiency: | >=96% (AC Wijze) |
| Inputfrequentie: | 45-65Hz |
De Omschakelaarsgenerator van van het laag Voltagealarm met Koelventilator
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 7-25workdays |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Transfertijd ≤ 10 ms Pure sinusgolfinverter met overtemperatuurbescherming
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 7Ah/9Ah/12Ah/14Ah/18Ah/24Ah/36Ah/48Ah |
| Overdrachttijd: | ≤10ms |
De Zonneomschakelaar van 1000W-12000W Hybird met Zonne de Lastencontrolemechanisme van MPPT
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Output: | AC Output |
van de de Machtsomschakelaar van 2100W 3500A de Reeks van P.IV van met het Uitbreiden van Levensduur
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Output: | AC 220V |

