Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ efficiency high frequency ups ] bij elkaar passen 139 producten.
3 fase Online Rek Modulair Online UPS 20kva 150kva voor bureau
| Toepassing: | Vervoer, bureau, medische computerzaal, datacentrum. |
|---|---|
| Type: | type modulair UPS van 3 fase het online rek |
| Fase: | In drie stadia in Geleidelijke afschaffing Drie |
220V UPS-de Frequentie 50Hz 60Hz van de Noodvoedinginput
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 7-25workdays |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
LCD Hoge Frequentie Online Elektrische Bescherming Overbelasting/Kortsluiting/Oververhitting/Batterij Lage Spanning
| De factor van de outputmacht: | 1.0 |
|---|---|
| Vertoning: | LCD |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
van de de Sinusgolf van 300W 5KW MPPT Zuivere het Zonnestelselups Omschakelaars
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| output: | AC 220V |
Betrouwbare Pwm Up's voor energiebescherming met 50hz/60hz uitgang en ingang
| Inlaatspanning: | 220 V |
|---|---|
| type: | PWM-UPS |
| Uitgangsfrequentie: | 50Hz/60Hz |
Van de de Sinusgolf van UPS 5KW 6KW Zuiver de Omschakelaarspwm MPPT Zonnecontrolemechanisme
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Output: | 220V/230V/240VAC |
| Kleur: | Aangepast |
Van de de Sinusgolf van Technologie van lijn de Interactieve G Zuivere Voeding 1KVA 5KVA van UPS
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
|---|---|
| Merknaam | G-tech UPS |
PF0.9 de online g-Tijd van de de Voeding0ms Overdracht van Technologie UPS met Dubbele Omzetting
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer: | 1 kVA ~ 10 kVA (3:1) |
| Bescherming: | Uit zijn evenwicht gebrachte Ladingen |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactieve Up voor PC / ATM / Bank Terminal
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
1KVA zuivere van de de Voedingoverbelasting 220V 230V 240VA van de Sinusgolf UPS Brede de Inputwaaier
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |

