Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ efficiency high frequency ups ] bij elkaar passen 139 producten.
70Hz g-Technologie in drie stadia UPS
| Toepassing: | Vervoer, bureau, medische computerzaal, datacentrum. |
|---|---|
| Type: | Online |
| Fase: | In drie stadia in Geleidelijke afschaffing Drie |
van de de Hoge Frequentie Zuivere Sinus van 3000W 5000W de Golf Zonneomschakelaar met MPPT
| De toepassingen van de van-netcontrole: | Filemacht, photovoltaic/verdeelde voeding/machtssysteem gespleten controle |
|---|---|
| Vertoning: | LCD |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
Online UPS met lage frequentie met lcd-scherm Overbelasting / kortsluiting / te hoge temperatuurbeveiliging en hoog rendement 1
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Efficiency: | 1 |
Modulaire Online Ononderbroken de Voeding95% Efficiency van 50/60Hz
| Frequentie: | 50/60hz |
|---|---|
| Capaciteit: | 20kVA-200kVA |
| Productnaam: | Modulair Online UPS |
220V Online UPS-Kortsluiting met lage frekwentie over Temperatuurbescherming
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Vertoning: | LCD |
20kVA-200kVA Modulaire online UPS Power Sustaining met RS232/RS485/SNMP communicatie-interface
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Frequency: | 50/60Hz |
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
Dubbele Omzetting 3 Hoge rendement van Fase het Online UPS voor Kleine Middelgrote Data Center
| Toepassing: | Bureau, Computerfaciliteiten, Veiligheid, Controle, Alarm, Medische Telecommunicaties, financiële In |
|---|---|
| Type: | Online, Met lage frekwentie online, 3 fasen in 3 elimineert geleidelijk |
| tonen: | LCD (Touchscreen) |
95% efficiëntie Modulaire continue voeding parallel tot 8 units 50/60Hz frequentie
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
Lage Frequentie 220V Input Online UPS 3 fasen
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
Drie Fasen Online UPS Met lage frekwentie met Hoge Efficiënte DSP-Spaander
| Toepassing: | Bureau, Computerfaciliteiten, Veiligheid, Controle, Alarm, Medische Telecommunicaties, financiële In |
|---|---|
| Type: | Online, Met lage frekwentie online, 3 fasen in 3 elimineert geleidelijk |
| tonen: | LCD (Touchscreen) |

