Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ efficiency high frequency ups ] bij elkaar passen 139 producten.
Industrieel Online UPS in drie stadia Online UPS Met lage frekwentie, systemen de in drie stadia van IGBT UPS
| Toepassing: | Bureau, Computerfaciliteiten, Veiligheid, Controle, Alarm, Medische Telecommunicaties, financiële In |
|---|---|
| Type: | Online, Met lage frekwentie online, 3 fasen in 3 elimineert geleidelijk |
| Productnaam: | Industrieel Online UPS in drie stadia Online UPS Met lage frekwentie, systemen de in drie stadia van |
7AH/9AH/12AH/18AH Batterijcapaciteit Modulair type UPS 220V PWM UPS
| Batterijcapaciteit: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Overdrachttijd: | ≤10ms |
| Invoerfrequentie: | 50 Hz/60 Hz |
40KVA-80KVA Online UPS met lage frekwentie voor Bureau/Computer/Faciliteiten
| Toepassing: | Bureau, Computerfaciliteiten, Veiligheid, Controle, Alarm, Medische Telecommunicaties, financiële In |
|---|---|
| Type: | Online, Met lage frekwentie online, 3 fasen in 3 elimineert geleidelijk |
| tonen: | LCD (Touchscreen) |
3 Fase met lage frekwentie Online UPS 40KVA-80KVA met Verzegelde Lood Zure Batterij
| Toepassing: | Bureau, Computerfaciliteiten, Veiligheid, Controle, Alarm, Medische Telecommunicaties, financiële In |
|---|---|
| Naam van het product: | 40KVA-80KVA Online UPS met lage frekwentie online UPS in drie stadia voor Bureau/Computer/Faciliteit |
| tonen: | LCD (Touchscreen) |
RS232 de Dubbele Omzetting in drie stadia UPS van 300KVA IGBT DSP
| Type: | Online, Met lage frekwentie online, 3 fasen in 3 elimineert geleidelijk |
|---|---|
| Productnaam: | Van UPS 10KVA-300KVA IGBT DSP de Dubbele commerciële UPS systemen in drie stadia van de Omzettingsup |
| Batterijtype: | Verzegeld Vrij Lood Zuur Onderhoud |
De Voeding Reserveeenheid 50Hz 60Hz van de overdrachttijd 10ms PWM UPS 220V
| Outputfrequentie: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Type: | PWM-UPS |
| Inputfrequentie: | 50Hz/60Hz |
AGM-Gewijzigde de Sinusgolf van Technologie UPS 1200VA van G van de Batterijenlijn Interactieve 1500VA
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Naam: | Lijn Interactief UPS |
| Fase: | ENIGE FASE |
20KVA-200KVA Online UPS-Noodvoeding met lage frekwentie
| Toepassing: | Bureau, Computerfaciliteiten, Veiligheid, Controle, Alarm, Medische Telecommunicaties, financiële In |
|---|---|
| Type: | Online, Met lage frekwentie online, 3 fasen in 3 elimineert geleidelijk |
| tonen: | LCD |
20KVA-200KVA online Dubbele Omzettingsups LCD Vertoning voor Bureau/Computerfaciliteiten
| Toepassing: | Bureau, Computerfaciliteiten, Veiligheid, Controle, Alarm, Medische Telecommunicaties, financiële In |
|---|---|
| Type: | Online, Met lage frekwentie online, 3 fasen in 3 elimineert geleidelijk |
| tonen: | LCD |
de Noodvoeding van de Spaanderups van 10-300KVA IGBT DSP
| Toepassing: | Bureau, Computerfaciliteiten, Veiligheid, Controle, Alarm, Medische Telecommunicaties, financiële In |
|---|---|
| Type: | Online, Met lage frekwentie online, 3 fasen in 3 elimineert geleidelijk |
| Productnaam: | 10KVA-300KVA Online UPS-Noodvoeding met lage frekwentie voor bureau, datacentrum, computerzaal, enz. |

