Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ pure sine wave ups ] bij elkaar passen 239 producten.
Van de de Sinusgolf van UPS 5KW 6KW Zuiver de Omschakelaarspwm MPPT Zonnecontrolemechanisme
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Output: | 220V/230V/240VAC |
| Kleur: | Aangepast |
RTL-Interactieve 1000VA 700W Zuivere de Sinusgolf UPS van de Reekslijn
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
220v lcd-scherm laagfrequente online ups met zuivere sinusgolf-uitgang
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220 V |
| Efficiëntie: | 0.9 |
Zuivere Sinusgolf UPS Met lage frekwentie met de Bescherming \ \ van de Overbelastingskortsluiting
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
Voeding van de de Sinusgolf van Technologie UPS van de overbelastingsbescherming 220V G de Zuivere
| Overbelastingsbescherming: | Ja |
|---|---|
| Afmetingen: | 320 X 140 X 200 Mm |
| Het laden Tijd: | 6-8 uren |
Van de Vertonings de Online UPS van Ce ROHS LCD Output Met lage frekwentie van de de Sinusgolf Zuivere
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Efficiency: | 1 |
220 V zuivere sinus lage frequentie online UPS met RS232/USB/SNMP-communicatie-interface
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 0,9 |
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
XL de Golfomschakelaar , Omschakelaar van de Reeks Zuivere Sinus voor Huisgebruik
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| Bescherming: | overbelasting en kortsluiting |
Cpu controleerde Bescherming van de de Golfkortsluiting van de Hoge Frequentie de Online UPS Zuivere Sinus
| Bescherming: | Overvoltage |
|---|---|
| Outputvoltage:: | 110V/220V |
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
De zuivere van de Hoge Frequentie Online UPS van de Sinusgolf Enige Fase voor Computer
| Machtsfactor: | Machtsfactor 1,0 |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |

