Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 630 producten.
van de de Sinusgolf van 110vac 220v de Zuivere Lijn Interactief UPS 300W voor Computer
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Bescherming: | Overvoltage |
| Outputvoltage:: | 110V/220V |
RM600/30X modulair Online UPS voor Medische Computerzaal/Data Center
| Toepassing: | Vervoer, bureau, medische computerzaal, datacentrum. |
|---|---|
| Type: | On-line |
| Fase: | in drie stadia in geleidelijke afschaffing drie |
100-240Vac gelijkstroom-van de het Lithiumbatterij 0ms van de Machtsups Hoge Capaciteit Duurzame de Overdrachttijd
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Ingangsspanning: | 100-240 V WISSELSTROOM |
| Overdrachttijd: | Mej. 0 |
ECO-het Lithiumbatterij van de Reeks Minigelijkstroom UPS 100-240Vac OverloadProtection Hoge Capaciteit
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Ingangsspanning: | 100-240 V WISSELSTROOM |
| Overdrachttijd: | Mej. 0 |
van de de Sinusgolf van 110vac 220vac de Zuivere Lijn Interactief UPS voor Computernoodvoeding
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Bescherming: | Overspanning |
| Uitgangsspanning:: | 110V/220V |
PF0.9 de online g-Tijd van de de Voeding0ms Overdracht van Technologie UPS met Dubbele Omzetting
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer: | 1 kVA ~ 10 kVA (3:1) |
| Bescherming: | Uit zijn evenwicht gebrachte Ladingen |
van de de Sinusgolf van 110vac 220vac de Zuivere van de Lijn Interactieve UPS 1% Vervangstukken van PCB voor Computer
| Bescherming: | Overvoltage |
|---|---|
| Outputvoltage:: | 110V/220V |
| Toepassing:: | Computer/financieel Veiligheid/Controle/Alarm, verkeer, overheid |
Cpu controleerde Bescherming van de de Golfkortsluiting van de Hoge Frequentie de Online UPS Zuivere Sinus
| Bescherming: | Overvoltage |
|---|---|
| Outputvoltage:: | 110V/220V |
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
PWM-Output Zuivere de Input van de Lijn Interactieve UPS van de Sinusgolf Brede Voltagewaaier voor Computer
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD |
LEIDENE/LCD Vertonings Online Hoge Frequentie UPS 500VA 650VA 850VA 1000VA 2kva
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |

