Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
Mini DC UPS met lithiumbatterie voor router 18W 30W
| Overdrachtstijd: | Mej. 0 |
|---|---|
| Bescherming: | Overspanning, overbelasting. |
| Garantie: | 1 jaar |
PTEC Rack Type Online High Frequency UPS 1KVA-10KVA met PF 1.0
| Efficiëntie tot: | 95,5% |
|---|---|
| Fase: | Eenfasige in- en uitgang |
| Communicatie-interface: | RS232, USB, SNMP, droog contact |
Cpu controleerde Reserve de Machtsomschakelaar van PWM UPS 1KVA voor PC-Router en POS Machines
| Fase: | Drie Fasen |
|---|---|
| Bescherming: | Overspanning |
| Toepassing: | Netwerken |
1000va 600w Off-line Reserveups, Gewijzigde Sinusgolf Miniups voor Laptop
| reservetijd: | 20 minuten voor computer |
|---|---|
| Garantie:: | 2 jaar |
| Kleur:: | Black |
van de de Sinusgolf van 110vac 220v de Zuivere Lijn Interactief UPS 300W voor Computer
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Bescherming: | Overvoltage |
| Outputvoltage:: | 110V/220V |
100-240Vac gelijkstroom-van de het Lithiumbatterij 0ms van de Machtsups Hoge Capaciteit Duurzame de Overdrachttijd
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Ingangsspanning: | 100-240 V WISSELSTROOM |
| Overdrachttijd: | Mej. 0 |
ECO-het Lithiumbatterij van de Reeks Minigelijkstroom UPS 100-240Vac OverloadProtection Hoge Capaciteit
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Ingangsspanning: | 100-240 V WISSELSTROOM |
| Overdrachttijd: | Mej. 0 |
PWM-Output Zuivere de Input van de Lijn Interactieve UPS van de Sinusgolf Brede Voltagewaaier voor Computer
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD |
LEIDENE/LCD Vertonings Online Hoge Frequentie UPS 500VA 650VA 850VA 1000VA 2kva
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
2kva de Kortsluitingbescherming van lijn Interactieve UPS 500VA 650VA 850VA 1000VA voor PC
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |

