Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 630 producten.
Eindf1 Verzegelde Lood Zure Batterij 12v 7ah voor UPS-Systeem
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2.1Kg |
Zure Batterij 12v 12ah van het onderhouds de Vrije Verzegelde Lood voor UPS-Systeem
| Capaciteit: | 12Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 3.4Kg |
Zure Batterij 12v 100ah van het onderhouds de Vrije Verzegelde Lood voor UPS-Telecommunicatie
| Capaciteit: | 100Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 29.50Kg |
12v 180ah verzegelde Lood Zure Batterij Eindf2 voor UPS
| Capaciteit: | 180Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 50.50Kg |
De gewijzigde Omschakelaar van Technologie UPS van G van de Sinusgolf voor de Vertoning van Auto LCD/LED
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Uitgang:: | AC 220V |
| Weergave: | LCD/LED facultatief |
1.5KVA Line Interactive UPS met Pure Sinus Wave Output en CE Rohs ISO Certificaat
| toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overvoltage |
ECO-Reeks Minigelijkstroom UPS 100-240Vac met de Bescherming van het Overbelastingsovervoltage
| Materiaal: | Plastiek/metaal |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| Ingangsspanning: | 100-240 V WISSELSTROOM |
Hoogwaardige verzegelde loodzuur-diepe cyclusbatterij voor UPS-systeem
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
| Voltage per Eenheid: | 12 |
2.05kg weight sealed sulfuric acid battery 12v 7Ah for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Capaciteit: | 7ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
2.55kg weight maintenance free valve regulated lead acid rechargeable battery for UPS application
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9ah |
| Voltage: | 12V |

