Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
Van de de Automacht van gelijkstroom 5V 1A Capaciteit van de de Omschakelaars de Superieure Lading voor Start Aanleidinggevende Lading
| USB: | Gelijkstroom 5V 1A |
|---|---|
| Toepassing: | De omschakelaar van de automacht |
| Vertoning: | LCD/LED |
Van het het Lithiumijzer van de Alumium Zonneomschakelaar 100Ah het Fosfaatbatterij
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, filemacht |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | CHINA |
12V 200Ah AGM VRLA regelde Lood Zure Batterij voor Zonnemachtssystemen, UPS, Telecommunicaties, Toegangsbeheerapparaten
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 58 Kg |
3000 Keer de Batterij van de Cyclus3.2v 200ah File LiFePO4
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | LiFePO4 Batterij van de de batterijfile LiFePO4 van de batterij3.2v de grote capaciteit Li-ionen |
300a Vrla gereguleerde loodzuurbatterij voor telecomsysteem / zonnestelsel / UPS
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Terminaltype: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Type batterij: | VRLA regelde Lood Zure Batterij |
G Tech 1KVA-5KVA Sinewave UPS: Reliable Protection for Your Electronic Devices
| Capaciteit: | 1000VA |
|---|---|
| Spanning: | 110-300VAC |
| Uitgangsvermogenfactor: | ≥0,7 |
Systeem van de hoge Frequentie1kva 10kVA het Reservemacht met LCD Vertoning
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Overdrachttijd: | 0ms |
| Vertoning: | LCD |
de Batterijpak van 12.8V 18Ah LiFePO4 voor UPS-Zure de Batterijvervanging van het Systeemlood
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 18Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
RM-serie Modulaire ononderbroken stroomvoorziening 20kva-600kva Voor medische apparatuur
| Verpakking Details: | Karton |
|---|---|
| Levertijd: | 20~25days |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
600va batterij Reservevoeding voor de Certificatie van Ce ROHS van het Huisgebruik
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer: | V-650 |
| Bescherming: | Overspanning |

