Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
2.55kg weight maintenance free ups lead acid battery for UPS, Telecom, alarm system and solar system
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,55 Kg |
UPS-Zure Batterij 12v 65ah van het Onderhouds de Vrije Verzegelde Lood voor Telecommunicatie
| Capaciteit: | 55Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 20.20Kg |
Diepe cyclus 12V 100Ah Lithiumbatterie voor zonne- en UPS UN38.3
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Levering vermogen: | 300 PCs per dag |
2.05 Kg 12V 7Ah lead acid battery for ups backup power application
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
Good performance 12v lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capaciteit: | 7ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | 2,05 Kg |
12v-batterij van het lood de zure gel voor UPS, Telecommunicatie, zonnestelsel, alarmsysteem
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
verzegelde diepe cyclus12v batterij voor UPS, Telecommunicatie, zonnestelsel, alarmsysteem
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Verzegeld type: | Verzegeld |
agm de accu 12v 7ah voor UPS, Telecommunicatie, zonnestelsel, alarmsysteem van de slabatterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
hoog - de kwaliteit verzegelde diepe cyclusbatterij voor UPS, Telecommunicatie, Alarmsysteem en zonnestelsel
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
2.05kg weight sealed vrla battery 12v 7Ah for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Capaciteit: | 7ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |

