Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
2.55kg Gewicht 12v Vrla Verzegelde Zwavelzuurbatterij Voor Ups, Telecom, Alarm System En Solar System Applicatie
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
2.55kg weight agm maintenance free battery 12v 9Ah for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
2.55kg weight 12v 9ah valve regulated sealed lead acid battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
2.55kg weight 12v valve regulated rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,55 Kg |
regelde de navulbare klep van 12v 9ah lood zure batterij voor UPS-Systeem
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | ong. 2.5kg |
Telecommunicatie Verzegelde het Lood Zure Batterij van 12v 18ah voor UPS-Zonnestelsel
| Capaciteit: | 18Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 5.10Kg |
UPS Telecommunicatie Verzegelde VRLA regelde Lood Zure Batterij 12v 150ah
| Capaciteit: | 150Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 40.00Kg |
Eindf1 verzegelde Lood Zure Batterij 12v 200ah voor UPS-Telecommunicatie
| Capaciteit: | 200Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 58.00Kg |
12V24V48V LiFePO4 accu 600*460*457mm Klasse A voor back-up
| Batterijgrootte: | Norm/Douane |
|---|---|
| Energie-dichtheid: | / |
| Afmeting: | 600*460*457mm |
2400W PV-ingang balkon energieopslagsysteem
| Garantie: | 5 jaar |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Afstandsbediening: | Steun |

