Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
1500W zuivere de Machtsomschakelaar van de Sinusgolf, 45-65Hz-de Zonneomschakelaar van de Sinusgolf
| materia: | Metal/ABS |
|---|---|
| Weergave: | LCD |
| efficiëntie: | >=96% (AC-modus) |
De Noodvoeding Brede Input van de enige Fasecomputer Voltagewaaier 110v/220v
| Bescherming: | Overvoltage |
|---|---|
| Outputvoltage:: | 110V/220V |
| Toepassing:: | PC, router, POS machine, industrieproducten |
Van de de Sinusgolf van P.IV Reeks Gewijzigde de Omschakelaarslcd Vertoning AC UPS/Omschakelaarsschakelaar
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
Gelijkstroom aan AC UPS 300W Gewijzigde MPS van de de Machtsomschakelaar van de Sinusgolf
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
De Batterijpak van de energieopslag 3.2V 30Ah LiFePO4 voor UPS Telcom
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 Batterijpak |
| Het cyclusleven: | 3000 keer |
de Computer Reservevoeding van 65Hz Lifepo4 met Avr-Functie
| De Vorm van de outputgolf: | PWM |
|---|---|
| OEM de dienst het verstrekken: | ja |
| Vertoning: | LED/LCD facultatief |
Diepe cyclus 24V 100Ah Lithiumbatterij voor energie back-up en energieopslag
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Lithiumbatterij met een grote capaciteit van 12 V 300 Ah voor zonne-energie en back-up
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 5 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Loodzuurvervanger Lithium IJzerfosfaat batterij 25,6V 100AH
| Overbelasting bescherming: | Ja |
|---|---|
| Uitgangspanning: | 110V |
| De vrije OEM Dienst: | Steun |
Good performance 12v non-spillable lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | 2,05 Kg |

