Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
Regelde de Zure Batterij van het Vrlalood, Klep Verzegelde Lood Zure Batterij voor UPS-Systemen
| spanning: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Naam van het product: | Het verzegelde Type van de Cyclusbatterij van de lood zure batterij Diepe voor Zonnemachtssystemen, |
| Verzegeld Type: | verzegeld |
ECO-van de de Overbelastingsbescherming van de Reeksnoodvoeding 100-240Vac de Goedkeuring van Ce
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | Mej. 0 |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |
F1 verzegelde de Eind 12 Volt Lood Zure Batterij voor UPS-Systemen
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Productnaam: | 12 volt verzegelde lood zure batterij, de Zure Batterij van het Hoge Capaciteitslood voor UPS-System |
| Garantie: | 1 jaar |
Laagfrequente zuivere sinusgolf ononderbroken voeding met overbelastingsbeveiliging
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
AGM VRLA regelde Hoge de Cyclusleven van de Lood het Zure Batterij uiterst voor UPS-Systemen
| spanning: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Naam van het product: | AGM-Batterijtype van Batterij Algemeen SLA voor Zonnemachtssystemen, UPS-systemen, Telecommunicatie- |
| Onderhoudstype: | gratis |
Het dubbele Verzegelen VRLA regelde Hoge Machtsups van de Lood de Zure Batterij Systemen van de uiterst
| spanning: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Naam van het product: | AGM VRLA regelde Hoge Machtsups van de Lood de Zure Batterij Systemen van de uiterst |
| Garantie: | 1 jaar |
UPS-verzegelde de Systemen Zonne-energie Batterij van de Lood de Zure Diepe Cyclus met 1 Jaargarantie
| spanning: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Naam van het product: | VRLA regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de Lood Zure Batterij |
| Garantie: | 1 jaar |
Niet regelde Spillable UPS 12v VRLA Lood Zure Batterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
Van het de Machts12v 9Ah VRLA Lood van telecommunicatieups de Reserve Zure Batterij
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
Eindf1 verzegelde Lood Zure Batterij 12v 200ah voor UPS-Telecommunicatie
| Capaciteit: | 12V 200Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 58.00Kg |

