Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
Standaard 4U 51.2 V 200Ah Lithiumbatterij voor UPS en zonnebatterijopslag
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 5 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Diepe cyclus 12V 150Ah Lithiumbatterij voor UPS en zonne-energie
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 5 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Echte dubbele versie vloertype online UPS 1KVA/2KVA/3KVA
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
van de de Sinusgolf van 360W de 600VA Gesimuleerde Reservevoeding van UPS
| Plaats van Oorsprong:: | CHINA |
|---|---|
| Merknaam:: | G-technologie |
| Vertoning:: | LED/LCD facultatief |
lage Self-discharge geregelde verzegelde UPS-lood zure accu
| Capaciteit: | 7ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Verzegeld type: | Verzegeld |
OEM onderhoudsvrij ABS-kastenmateriaal oplaadbare klep gereguleerde loodzuurbatterij voor UPS-langdurige prestaties
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
Stable performance 2.55 Kg 12V 9Ah lead acid battery for UPS system
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
2.55kg weight valve regulated lead acid battery 12v for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
2.55kg weight 12v vrla sealed lead rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
2.55kg Weight 12v 9ah Valve Regulated Sealed Lead Acid Battery For Ups, Telecom, Alarm System And Solar System
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |

