Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
LCD LEIDENE Lijn Interactief UPS 1000va 2 de Overdrachttijd 93% AC Effciency van ~ 6ms
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
|---|---|
| Bescherming: | Kortsluiting, batterijoverbelasting, overdischarge, overbelasting |
| Overdrachttijd: | 2 6 (typisch) Mej. ~, Mej. 10 (max.) |
3000 keer de batterij van het Cyclus12.8v 9AH UPS lifepo4 lithium
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
het Lithium Ion Battery Pack For UPS van 89.6Wh 12.8V 6AH
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
de Batterijpak van 1U 48V 100AH 12.8V 6AH Lifepo4 voor UPS
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
LCD de Golfomschakelaar AC 220V van de Vertonings3000w UPS Gewijzigde Sinus
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
Standaard 3U 48V 100Ah Lithiumbatterij voor UPS en Inverter
| Batterijcel: | 3.2V 100Ah |
|---|---|
| Het levenscycli: | 5000 cycli @25°C 80%DOD |
| Nominale energie: | 4.8kWh |
Hoge Betrouwbaarheid Modulair Online UPS 20KVA-500KVA met Beschermingseigenschappen
| Toepassing: | Vervoer, bureau, medische computerzaal, datacentrum. |
|---|---|
| Type: | On-line |
| Fase: | in drie stadia in geleidelijke afschaffing drie |
650va computer Reservevoeding, Off-line UPS met Avr-Functie
| Plaats van Oorsprong:: | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelaantal:: | V-650 |
| Bescherming: | spanning |
de Online Interactieve UPS Voeding 45-65Hz van 1.5KVA 24VDC voor Computernetwerk
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
|---|---|
| Bescherming: | Kortsluiting, batterijoverbelasting, overdischarge, overbelasting |
| Gewicht: | 4.8-17.3kg |
Deep Cycle 12V 6Ah Lithiumbattery voor UPS Power Backup en Solar
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |

