Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 630 producten.
de veiligheids lithium-ionenbatterij van 12.8V 6Ah 76.8Wh voor UPS-zure de batterijvervanging van het systeemlood
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 6AH |
| Lithium-ionentype: | Lifepo4 |
Hoge Frequentie Online Noodvoeding 3KVA 3KW
| Productnaam: | Noodvoeding3kva Hoge Frequentie Online UPS |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
Modulaire Online Ononderbroken de Voeding95% Efficiency van 50/60Hz
| Frequentie: | 50/60hz |
|---|---|
| Capaciteit: | 20kVA-200kVA |
| Productnaam: | Modulair Online UPS |
Van de de Sinusgolf van USB RS232 RJ45 de Zuivere Voeding 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Machtscapaciteit: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
| Frequentie: | 50/60hz |
Ononderbroken Voeding met lage frekwentie 220V met Zuivere Sinusgolf
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Vertoning: | LCD |
95% efficiëntie Modulaire continue voeding parallel tot 8 units 50/60Hz frequentie
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
Modulaire ononderbroken stroomvoorziening tot 8 eenheden met bescherming tegen overbelasting/kortsluiting/oververhitting en 95% efficiëntie
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
| Efficiency: | 95% |
Lithiumbatterie Eco Mini Ononderbroken stroomvoorziening Voor 40°C-omgevingen
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 12W-60W |
| Naam van het product: | DC-UPS |
Laagfrequente online ononderbroken voeding met RS232/USB/SNMP-interface
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
Lithiumbatterij ECO Mini Uninterruptible Power Source 12W-60W DC UPS
| Het laden periode: | 2~3Hours |
|---|---|
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
| Batterijtype: | lithium |

