Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
2 Agm van de het Lood Zure 2v 300ah 400ah Omschakelaar van de volt Diepe Cyclus met Koperterminal
| Toepassing: | UPS, het systeem van de Wind zonne-energie, Telecommunicatie-uitrusting |
|---|---|
| Onderhoudstype: | vrij |
| Kleur: | Zwarte of douane |
P.IV-de Golfomschakelaar van de Reeks300w 3000W AC Gewijzigde Sinus
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
de Navulbare Batterij van 12.8V 6Ah Lifepo4 voor Energieopslag
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V6Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | F2 |
van het het Lithiumijzer van 12.8V 100Ah het Fosfaatbatterij voor Telcom
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V100Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | M8 |
12V Li Ion Battery Lifepo 4 Navulbare Batterij 12.8V voor Energieopslag
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | 12V Li Ion Battery Lifepo 4 Navulbare Batterij 12.8V voor Energieopslag |
| Eindtype: | F2 |
ECO Mini Uninterruptible Power Supply 2~3Uur Opladen 5Ah-100Ah Overbelasting/Kortsluiting/Te hoge temperatuur/Omgekeerde polariteit
| Charging Voltage: | 100V-240V |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
Laagfrequente 220V LCD online ononderbroken voedingseenheid met hoog rendement
| Efficiency: | 0,9 |
|---|---|
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Vertoning: | LCD |
12W-60W Economische Mini Uninterruptible Power Station Overbelasting/kortsluiting
| Naam van het product: | DC-UPS |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
| Batterijtype: | lithium |
VRLA luchtte Lood Zure Batterij 330*172*214mm voor Industrieel Huishoudengebruik
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
|---|---|
| Afmetingen: | L*W*H=330*172*214mm |
| Gewicht: | 31kg |
Laagfrequente online ononderbroken stroomvoorziening RS232/USB/SNMP-communicatie
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Efficiency: | 1 |

