Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 630 producten.
Verkiesbare INV-WIJZE en UPS-WIJZE zuivere sinusgolf voor huistoestellen en personal computers
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Kleur: | aangepast |
| vertoning: | LCD |
2.05 Kg 12V 7Ah Sealed type lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capaciteit: | 7ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | 2,05 Kg |
12v rechargeable sealed lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
niet spillable lood zure batterij voor UPS, Telecommunicatie, alarmsysteem en zonnestelsel
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Verzegeld type: | Verzegeld |
2.55 Kg 12V 9Ah VRLA type lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,55 Kg |
2.55 Kg 12 volt sealed lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Capaciteit: | 9ah |
| Voltage: | 12V |
2.55kg weight valve regulated sealed lead acid storage battery 12v 9ah for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capaciteit: | 9ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | 2,55 kg |
Zure Batterij 12v 14ah van het onderhouds de Vrije Verzegelde Lood voor UPS-Systeem
| Capaciteit: | 14Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 3.65Kg |
Deep Cycle 12V 200Ah Lithiumbattery voor caravan / camping en energie back-up
| chemische samenstelling: | Het Fosfaat van het lithiumijzer (LiFePo4) |
|---|---|
| Maximale laadspanning: | 14.6V |
| Maximale laadstroom: | 200A |
Systeem van de de Krachtbron50hz 60Hz Noodsituatie van PWM het Ononderbroken
| Outputfrequentie: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Inputfrequentie: | 50Hz/60Hz |
| Inputvoltage: | 220V |

