Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 630 producten.
AGM VRLA regelde Onderhoud van de Lood het Zure Batterij Vrij met het 400 Cyclileven
| spanning: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Naam van het product: | AGM-Batterijtype van de Batterij Diep Cyclus voor Zonnemachtssystemen, UPS-systemen, Telecommunicati |
| Verzegeld Type: | verzegeld |
De gemakkelijke Installatie VRLA regelde Lood Zure Batterij voor Zonnemachtssystemen
| Naam van het product: | Batterijtype van het lood zuur Gel voor Zonnemachtssystemen, UPS-systemen, Telecommunicatie-uitrusti |
|---|---|
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Straatlantaarn, Telecommunicatie, enz. |
| spanning: | 12v, 2v, 6V |
Gekleefde Vlakke het Lood Zure Batterij van de Type Hoge Capaciteit, Diepe de Cyclusbatterij van AGM VRLA
| spanning: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Naam van het product: | AGM VRLA regelde Hoge Capaciteitslood van de Lood de Zure Batterij Zure Batterij van het de uiterst |
| Garantie: | 1 jaar |
Het compacte Ontwerp VRLA regelde Diepe de Cyclus van de Lood het Zure Batterij Eind Verzegelen
| spanning: | 2V, 6V, 12V |
|---|---|
| Naam van het product: | AGM VRLA regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de Lood Zure Batt |
| Garantie: | 1 jaar |
P.IV-Reekslcd de Golfomschakelaar van de Vertonings1000w Gewijzigde Sinus
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
Het dubbele Verzegelen 12v VRLA regelde Lood Zure Batterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
ABS 12v 7ah Klep regelde Verzegelde Lood Zure Batterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
Separator12v 9ah Vrla Type van alarmsysteemagm Batterij
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
F1/F2 eind12v 9ah VRLA regelde Lood Zure Batterij
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
De gekleefde Vlakke van de Cyclusvrla van 12v 9ah Diepe Navulbare Batterij
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |

