Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 630 producten.
De navulbare Diepe Batterij van het Cyclus12v 150Ah VRLA Zure Gel
| Capaciteit: | 150ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Productnaam: | 12V150Ah de diepe cyclus verzegelde van de het lood zure batterijkabel van de lood zure batterij nav |
De klep Geregelde Navulbare Batterij van 12V 150Ah VRLA
| Capaciteit: | 150ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Productnaam: | 12V-navulbare klep van de lood regelde de zure batterij lood zure batterij 12V |
12v 100ah VRLA regelde Lood Zure Batterij voor Zonnealarmsysteem
| Capaciteit: | 100Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12v |
| Gewicht: | Ong. 34.50Kg |
ECO Mini Uninterruptible Power Unit 100V-240V 2-3 uur opladen
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
12V 7Ah VRLA gereguleerde loodzuurbatterij oplaadbare verzegelde loodzuurbatterij
| Cyclusduur: | 500 tot 1000 |
|---|---|
| Capaciteit: | 7Ah |
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
ABS de zure batterij met hoge weerstand van het gevallood
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
EV 3000 Keer het Pak van de Cyclus3.2v 200ah LiFePO4 Batterij
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Productnaam: | LiFePO4 de filelifepo4 Batterij van de batterij3.2v 200ah Li-ionenbatterij |
Plastic het Lithium Ionenbatterij van Shell LiFePO4 3.2v 30ah
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Productnaam: | LiFePO4 de filelifepo4 Batterij van de batterij3.2v 30ah Li-ionenbatterij |
De Batterijpak van Alumiumshell 3.2v 50ah LiFePO4
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Productnaam: | LiFePO4 de filelifepo4 Batterij van de batterij3.2v 50ah Li-ionenbatterij |

