Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
Navulbare Vrla Batterij van de zonnestelsel de Diepe Cyclus 12v 9ah
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
P.IV-Reekslcd Vertoning 300 - de 3000W Gewijzigde Omschakelaar van de Sinusgolf
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
Hoge Capaciteits12v LiFePO4 Batterij voor Lood Zure Vervanging
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | 12v van de de batterijlifepo4 Navulbare Batterij 12V van Li de ionenvervanging van de het Lood zure |
| Eindtype: | F2 |
Garantie de onderhoud-Vrije Lead-Acid Batterij die van 2 jaar temperatuur-15℃~50℃ in werking stellen
| Zelflossingstarief: | ≤3%/month |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Werkende Temperatuur: | -15℃~50℃ |
Agm van de OPzVreeks Betere de Lastenaanvaardbaarheid van de Lood Zure Batterij voor Toegangsbeheerapparaten
| Echte capaciteit: | 220AH |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Verzegeld Type: | verzegeld |
De voor Eindreeks VRLA regelde de Batterij Gemakkelijke Installatie van AGM van de Lood Zure Batterij
| Echte capaciteit: | 55-260AH |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Verzegeld Type: | verzegeld |
De klep regelde verzegelde lood zure batterij 12V 200Ah, de diepe zure batterij van het cycluslood voor zonne
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Productnaam: | De klep regelde verzegelde lood zure batterij 12V 200Ah, de diepe zure batterij van het cycluslood v |
| Verzegeld type: | Verzegeld |
Agm VRLA regelde Reeks van OPzV van de Lood de Zure Batterij voor Toegangsbeheerapparaten
| Echte capaciteit: | 200-3000AH |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Verzegeld Type: | verzegeld |
Hoge Capaciteitsagm Aanvaardbaarheid van de de Reeks Betere Last van OPzV van de Lood de Zure Batterij
| Echte capaciteit: | 200-3000AH |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Verzegeld Type: | verzegeld |
De voor Eind van de het Lood Zure Batterij van Reeksvrla Gemakkelijke Installatie van AGM voor Windsysteem
| Echte capaciteit: | 55-260AH |
|---|---|
| Verzegeld type: | Verzegeld |
| Onderhoudstype: | vrij |

