Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 630 producten.
van de de Sinusgolf MPPT van 500W 6KW de Zuivere van de de Ladersmacht Omschakelaar
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| output: | AC 220V |
MPPT-de Golfomschakelaar van de Laders5kw Zuivere Sinus voor Zonnehuisgebruik
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| output: | 220V/230V/240VAC |
| Kleur: | Aangepast |
LCD van het LEIDENE de regelgever Vertoningsavr voltage met Verwant Humidity≤95%
| Vertoning: | LCD/LED |
|---|---|
| Macht: | 2KVA-3000KVA |
| Inputvoltage: | 380V-480V |
AVR Verminderde de Regelgevers50hz 60Hz Frequentie van het Instructie Vastgestelde Autovoltage
| Type: | Automatische Voltageregelgever |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Voltage/onder Voltage |
| Macht: | 2KVA-3000KVA |
De Omschakelaarsgenerator van van het laag Voltagealarm met Koelventilator
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 7-25workdays |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Betrouwbare met klep gereglementeerde loodzuurbatterij VP-serie Diepe cyclusbatterij 12V
| Materiaal: | Loodzuur |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -15℃~50℃ |
| Garantie: | 3 jaar |
Omschakelaar AC van de koud Begin de Zuivere Sinus/Zonneinput Ingebouwd PWM Controlemechanisme binnen
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Plastiek |
| Toepassing: | Huis |
XLS-van de Golfhybird van de Reeks de Zuivere Sinus Omschakelaar AC/het Huistoepassing van de Zonnemachtsinput
| kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Plastiek |
| Toepassing: | Huis |
Aangepaste Machtsomschakelaar met PWM-Controlemechanisme binnen Ingebouwd
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Plastiek |
| Toepassing: | Huis |
De Omschakelaar van kunststofelectric power met Overbelasting/Kortsluitingbescherming
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Plastiek |
| Toepassing: | Huis |

