Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 630 producten.
Hoge Frequentie6kva-20kva Online Ononderbroken Voeding met 220V-Inputoverbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batt
| Productnaam: | Hoge Frequentie Online UPS |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
| De factor van de outputmacht: | 0,9 |
Hoge Frequentie6kva-10kva LCD/LED Online Batterij Reserve220v
| Machtscapaciteit: | 6kVA-20kVA |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Overdrachttijd: | 0ms |
De Mini100v-240v Uninterruptible Krachtbron van ECO 2-3 Uren die periode laden
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging period: | 2~3Hours |
| Product Name: | Mini DC UPS |
Economisch Minigelijkstroom de Noodvoedingapparaat van 5Ah 100Ah
| Het werk temperatuur: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Het laden voltage: | 100v-240v |
ECO Mini Uninterruptible Power-systeem 100V-240V 5Ah-100Ah
| Batterijcapaciteit: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
De economische Overbelasting/de Kortsluiting van 100V-240V Mini Uninterruptible Power Device 5Ah-100Ah/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
Economische 100V-240V Mini Uninterruptible Power Backup met 5Ah-100Ah-Batterijcapaciteit
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het laden periode: | 2~3Hours |
Zeer efficiënte ononderbroken stroombron met lage frequentie en lcd-scherm met zuivere sinusgolfuitgang
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Efficiency: | 1 |
12W-60W Economische Mini Uninterruptible Power Station Overbelasting/kortsluiting
| Naam van het product: | DC-UPS |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
| Batterijtype: | lithium |
Navulbare VRLA regelde Lood Zure Batterij, de Zure Batterij van het Hoge Capaciteitslood
| Voltage: | 2V, 6V. 12V |
|---|---|
| Productnaam: | De navulbare klep regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de lood |
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Straatlantaarn, Telecommunicatie, enz. |

